Polski Fundusz Rozwoju (PFR) Kontakt

Kontakt do Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju ☎️

Z Grupą PFR możemy kontaktować się na kilka sposobów, telefonicznie, mailowo lub pomocą Czatu. Istnieje również możliwość skorzystania z Wirtualnego Asystenta. Aby go uruchomić należy na stronie Internetowej kliknąć na czerwoną chmurkę (w prawym dolnym rogu) i zadać pytanie lub wybrać jeden z podanych obszarów który nas interesuje. Możemy również zostawić swój numer, a agent oddzwoni.

Jeśli chcemy skontaktować się z PFR za pomocą Czatu należy na stronie Internetowej kliknąć na czerwony prostokąt 'Skontaktuj się z nami' (po prawej stronie, na górze) i kliknąć rozpocznij Czat. Następnie należy podać swoje imię, nazwisko, email, temat rozmowy oraz zapoznać się z warunkami. Konsultanci dostępni są od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.

Kontakt telefoniczny ☎

Aby skontaktować się telefonicznie z Polski Funduszem Rozwoju należy dzwonić pod numer 22 703 43 00 lub 800 800 120. Konsultanci dostępni są od pn-pt. w godzinach 8:00 - 17:00.

Kontakt email

Z Polskim Fundusze Rozwoju można również kontaktować się mailowo wysyłając wiadomość na adres: info@pfr.pl lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

rodzaj kontaktu
Kontakt telefoniczny
Kontakt email

info@pfr.pl

Adres

Polski Fundusz Rozwoju S.A.
ul. Krucza 50
00-025 Warszawa
Polska

Dane kontaktowe z dnia