Facebook Kontakt


Kontakt do Facebook ☎️

Kontakt z Facebookiem jest dość ograniczony, ponieważ nie ma ani ogólnodostępnego numeru telefonu ☎ na który możemy zadzwonić, ani adresu mailowego na który możemy napisać ale nie oznacza to, że pozostajemy bez wsparcia kiedy mamy problem. Facebook oferuje nam bowiem Centrum Pomocy dostępne po zalogowaniu.

Aby skorzystać z Centrum Pomocy należy kliknąć na trójkącik w prawym górnym rogu (jeśli korzystasz z komputera), wybrać Pomoc i wsparcie, a następnie wybrać Centrum Pomocy. Jeśli zaś korzystasz z Facebook na telefonie należy kliknąć na trzy kreski w prawym górnym rogu, wybrać Pomoc, a następnie Centrum Pomocy.

W Centrum Pomocy dostępne mamy cztery zakładki (pasek na górze strony): Korzystanie z Facebook, Zarządzanie kontem, Prywatność i bezpieczeństwo, Zasady i zgłaszanie (aby zobaczyć zakładki te na telefonie należy po wejściu do Centrum Pomocy kliknąć na trzy kreski w prawy górnym rogu). Możemy znaleźć tam odpowiedz na pytania dotyczące ustawienia konta, logowania i hasła, prywatności i bezpieczeństwa, Marketplace, Grupy czy Strony. Mamy również możliwość wyszukania tego co nas interesuje.

Jeśli korzystając z aplikacji napotkamy na problem, możemy go zgłosić korzystając z formularza kontaktowego. Aby to zrobić należy również kliknąć na trójkąt w prawy górnym rogu (na komputerze), wybrać pomoc i wsparcie, a następnie kliknąć Zgłoś problem. Jeśli korzystasz z Facebooka na telefonie, należy kliknąć na trzy kreski w prawym górnym rogu, wybrać Pomoc, a następnie kliknąć Zgłoś problem. Tu funkcjonalność jest bardzo uproszczona ponieważ możemy wrócić do miejsca gdzie występuje problem i potrząsnąć telefonem, tworzony jest wówczas raport i umożliwia to Facebookowi szybciej znaleźć i naprawić błąd.

Sytuacją kiedy szukamy kontaktu z Facebookiem jest śmierć bliskiej nam osoby i pytanie co zrobić z jej kontem na Facebooku. Mamy wówczas dwie możliwości, wysłać wniosek o nadanie statusu „In memoriam” lub usunięcie konta. Konieczne jest wówczas przesłanie skanu nekrologu, aktu zgonu lub innego dokumentu potwierdzającego datę śmierci.
Aby dowiedzieć się w jaki sposób tego dokonać należy wejść do Centrum Pomocy, wybrać zakładkę Zasady i zgłaszanie, a następnie wybrać Zarządzanie kontem osoby zmarłej.

 

rodzaj kontaktu
Adres

Polska

Dane kontaktowe z dnia